Zebra ZQ600 Series

Milión prodaných kusů se rovná milionu důvodů, proč se řada QLn prosadila v historii maloobchodu. Teď to dělá znovu, jako mobilní tiskárna Zebra ZQ600.

Kategorie:

Popis

Zebra ZQ600 přináší všechny funkce potřebné pro maximalizaci produktivity a zákaznických služeb. Můžete tisknout štítky položek, visačky, štítky se značkami a účtenky přímo na místě. Tato prémiová mobilní tiskárna s velkým barevným displejem, rychlým bezdrátovým připojením 802.11ac a Bluetooth 4.1, špičkovou bateriovou technologií a výkonnými nástroji pro vzdálenou správu nabízí produktivitu, snadné používání a efektivitu.

Zebra ZQ600 je vybavena nejvyšší kapacitou baterie ve své třídě – baterií 3250 mAH, která zajišťuje dostatek energie pro každou směnu. Patentovaná technologie Power Smart Print Technology zajišťuje přesné množství požadovaného výkonu pro tisk nejvyšší kvality a technologie PowerPrecision+ usnadňuje identifikaci stárnoucích baterií dříve, než ovlivní produktivitu.

Zebra ZQ600 je poháněna systémem Link-OS, robustním operačním systémem pro tiskárny Zebra a print DNA. Je vybavena robustní pamětí pro podporu budoucích aktualizací firmwaru a příslušenství je zpětně kompatibilní s QLn, takže nemusíte kupovat nové.

Další informace

Výrobce

Zebra

Datasheet

Klasická verze – Datasheet – EN

Healthacare verze – Datasheet – EN