Zebra ZQ110

Tiskárna Zebra ZQ110, je cenově výhodná, podporuje podniky a zaměstnance, kteří jsou neustále v pohybu. Jako nejkompaktnější tiskárna Zebra váží pouze 230g. Odolá pádu z 1,2m na beton a při použití volitelného obalu splňuje IP54. Tiskárna Zebra ZQ110 má maximální šíři tisku 58 mm a maximální rychlost tisku až 90 mm/s. Je navržena s režimem spánku pro úsporu energie. ZQ110, je certifikována pro iPod® / iPhone® / iPad® (MFi), podporuje také Bluetooth nebo bezdrátové připojení k dalším zařízením jako Apple, Android a Windows.

Kategorie:

Popis

Nejmenší a cenově nejdostupnější mobilní tiskárna Zebra ZQ110 je kompaktní a lehká (vejde se i do kapsy) a pohodlně se nosí na opasku po celou směnu. Rychle vytisknete a odtrhnete 58mm lístky a účtenky, což šetří Váš čas a peníze.

ZQ110 umožňuje bezproblémovou integraci do stávajících mobilních řešení. Je certifikován jako „Made for iPod® / iPhone® / iPad®“ (MFi) a podporuje připojení Bluetooth nebo bezdrátové připojení (802.11b/g/n WLAN) k širokému spektru mobilních zařízení jako Apple, Android a Windows.

Zebra ZQ110 nabízí intuitivní a rychlé zavádění médií pro snadnou výměnu v terénu. Jednoduché uživatelské rozhraní umožňuje okamžitou aktualizaci stavu. S baterií, která je schopna vydržet celou směnu a více možnostmi nabíjení, uživatelé jistě zaznamenávají zvýšenou produktivitu s menším počtem přerušení tisku.

Další informace

Výrobce

Zebra

Datasheet

Datasheet – EN