Software pro návrh a tisk

Zebra Designer Pro v3

Zebra Designer Pro v3

Řešení software pro návrh a tisk etiket od společnosti Zebra.

Přináší další usnadnění v řešení tisku na tiskárnách Zebra díky nabídce funkcí. Díky intuitivnímu Windows® rozhraní a WYSIWYG prostředí, je možné i složité etikety vytvářet pomocí několika málo kliknutí. Navíc je možné využít vestavěné podpory RFID, pomocníka pro tvorbu etiket a nástrojů pro konfiguraci a diagnostiku tiskáren. ZebraDesigner Pro v3 pomáhá dále rozšířit vlastnosti tiskáren a maximálně využít jejich výkon.

NiceLabel Designer

Vše, co potřebujete pro návrh a tisk štítků.

Software NiceLabel Design and Print vám pomůže rychle navrhnout štítky a vytvořit efektivní tiskový proces. Rychle vytvářejte profesionální štítky bez investic do školení a kódování.

Zebra CardStudio 2.0

Nástroj pro profesionální design a tisk plastových karet. Ať vytváříte jednoduchý a nebo komplexní design, CardStudio nabízí díky třem edicím verzi pro každou aplikaci: Classic, Standard a Professional.

Software je optimalizován pro použití se všemi tiskárnami karet Zebra—včetně přímého a retransfer tisku—CardStudio umožňuje rychlý a snadný návrh, kódování, tisk a připojení k databázi. Upgrade z verze Classic a Standard na verzi Professional je prováděn snadno díky softwarové licenci.

Je dostupný i plug-in pro snímání fotek obličejů pro snadnou a rychlou tvorbu přístupových a zákaznických karet.

Software je dostupný i v českém jazyce.

V případě zájmu o zakázkový software a další informace nás kontaktujte nebo využijte formulář níže.


Zakázkový software

 

V případě, že má zákazník unikátní požadavky na software, které vylučují použití některého ze stávajících řešení, je přistoupeno k vývoji zákaznické aplikace.

V současné době zajišťujeme SW nejen pro operační systémy Windows (mobilní i desktopové), Android ale i webové.