Mobilní tiskárny etiket Honeywell RP Series nabízejí nejdokonalejší a nejspolehlivější výkon pro účtování tras, přímé dodávky, potvrzení o pronájmu aut a tisk dokumentů terénními pracovníky. Tiskárny řady RP jsou navrženy tak, aby odolaly drsným podmínkám (vystavení prachu a vodě, vibrace) a dlouhodobě poskytují spolehlivý termo tisk účtenek a etiket.

RP Series jsou konstruovány pro náročné prostředí s širokým spektrem teplot a stupněm krytí IP54 pro ochranu proti prachu a vlhkosti. Jsou optimalizovány pro celodenní tisk účtenek rychlostí až 5 palců za sekundu, Jsou určeny také pro tisk štítků. Tato řada tiskáren je dodávána v různých šířkách tisku, aby vyhovovala konkrétní aplikaci, přičemž každá verze může tisknout různý rozsah šířky.

Všechna zařízení jsou dodávána s dobíjecí baterií, kterou lze nabíjet uvnitř nebo vně tiskárny. Ta byla navržena tak, aby ve většině případů vydržela celou směnu. Vysokokapacitní baterii lze navíc vyměnit bez nutnosti restartování nebo ztráty připojení. Tiskárna může běžet po dobu 20-120 sekund (v závislosti na bezdrátové komunikaci) bez baterie a neztrácí konektivitu, čímž zvyšuje produktivitu.

Honeywell RP Series sleduje svůj stav a poskytuje analytické údaje týkající se stáří baterie, stavu tiskové hlavy a všech neobvyklých či extrémních okolních podmínek, se kterými se setkala.

Příslušenství zahrnuje řadu montážních řešení, která splňují požadavky na aplikaci. Tiskárny řady RP používají stejné upevňovací nástavce jako běžně používané tiskárny MFxT. To umožňuje, aby tiskárna zapadla do současných instalací s doplňujícím adaptérem. Jsou kompatibilní se všemi populárními jazyky a protokoly termo tiskáren.

Zařízení vydrží pád z výšky až 2 m. Provozní teplota je -20 °C až 55 °C.