Zebra DS36X8 a LI36X8

Zebra DS36X8 a LI36X8 jsou díky ultra odolnému, prakticky nezničitelnému designu ideální do nejnáročnějších průmyslových prostředí.

Popis

Zebra DS36X8 a LI36X8 jsou díky ultra odolnému, prakticky nezničitelnému designu ideální do nejnáročnějších průmyslových prostředí. Nabízí nezastavitelný výkon v jediném flexibilním zařízení, které uspokojí veškeré potřeby při skenování. Skenery jsou vybaveny nejlepším SW a umožňují dálkovou konfiguraci, upgrade a formátování dat pro okamžitý přenos do vašich firemních aplikací. Jsou dodávány s napájecím kabelem nebo akumulátorem.

Snímače Zebra LI36X8 umí bleskově rychle zachytit libovolný 1D kód zobrazený na obrazovce nebo vytištěný na štítku téměř v jakémkoli stavu. S nejdelším dekódovacím rozsahem od 5 cm do 17 m jsou snímače navrženy pro použití ve všech průmyslových prostředích a podmínkách.

Snímače Zebra DS36X8  přináší dokonalý výkon a všestrannost při snímání. Dokáží zachytit téměř jakýkoliv typ přímého značení (DPM) včetně bodového značení, laserového značení, inkoustového značení, chemického značení nebo tepelného postřiku. Kromě toho přečtou také jakékoliv 1D a 2D kódy vytištěné na štítcích, i když jsou poškozené, špinavé či špatně vytištěné. Díky několika světelným efektům jsou snímače schopné zachytit značení na jakémkoliv povrchu – včetně reflexních, nepravidelných či zakřivených.

  • Snímače jsou o 23 % odolnější než ostatní skenery ve stejné třídě
  • Odolné vůči pádu až 2,4 m na beton
  • Třída krytí je IP65/IP67
  • Provozní teplota drátového modelu se pohybuje od -30 °C do 50 °C
  • Provozní teplota bezdrátového modelu od -20 °C do 50 °C

Další informace

Připojení

Bezdrátové, Drátové

Výrobce

Zebra