Honeywell Granit

Odolný snímač společnosti Honeywell schopen pracovat v jakýchkoliv podmínkách. Jeho efektivita spočívá v inovativním osvětlovacím systému, který dovoluje optimálně osvětlovat značky jakéhokoli typu na jakémkoli povrchu.

 

Popis

Honeywell Granit – průmyslové snímače kódů jsou vybaveny technologií schopnou číst 1D a 2D kódy ze vzdálenosti 15 cm až 15 metrů. Zachytí prakticky libovolné přímé značení i standardní čárové kódy na tištěných štítcích přičemž podporuje maximální produktivitu a pohodlí obsluhy i v těch nejdrsnějších podmínkách.

Jeho tajemství spočívá v inovativním osvětlovacím systému, který dovoluje optimálně osvětlovat značky jakéhokoli typu na jakémkoli povrchu. Tato přímá iluminace s nízkým úhlem zajišťuje jednotné osvětlení požadované pro bodové a laserově leptané značky. Integrovaný difuzér dodává měkké, nepřímé světlo potřebné pro značky na lesklých, kulatých nebo jinak vysoce odrazných plochách. S revoluční dekódovací architekturou tak Honeywell Granit poskytuje skvělý skenovací výkon a zajišťuje vysokou rychlost čtení i u obtížně čitelných kódů.

Pracovníci na vysokozdvižných vozících ocení maximální vzdálenost skenování, neboť při snímání mohou zůstat sedět a tím zvýšit celkovou produktivitu.

Odolné vůči pádu až 2m na beton
Třída krytí: IP65
Provozní teplota bezdrátové verze: -20°C až 50°C
Provozní teplota drátové verze: -30°C až 50°C

Další informace

Připojení

Bezdrátové, Drátové

Výrobce

Honeywell