Datalogic PowerScan 9600 Series

Odolné průmyslové ruční snímače Datalogic PowerScan™ 9600 nabízí všechny výhody špičkových ručních skenerů. Zároveň jsou díky modulární konektivitě velmi flexibilní, mají vylepšený bezdrátový provoz a diagnostické funkce, které zajišťují dlouholetou produktivitu.

Popis

Nová řada průmyslových snímačů Datalogic PowerScan 9600 přináší nové možnosti v rámci flexibility. Tyto snímače 1D i 2D kódů jsou vysoce odolné. Proto jsou vhodné do náročného pracovního prostředí ve výrobě, skladech a logistických či distribučních centrech. Mají ergonomický tvar s dobře vyváženou hmotností pro každodenní práci a intuitivní zaměřovací systém, který umožňuje nejvyšší rychlost čtení.

Snímače Datalogic PowerScan 9600 jsou k dispozici ve třech variantách čtení:

  1. Standard range – ideální pro většinu aplikací vyžadujících standardní čtení 1D a 2D kódů
  2. High performance – schopnost dekódovat kódy s vysokou hustotou
  3. Document capture – vhodný na snímání dokumentů a pro skenování velkých kódů

PowerScan 9600 je odolný přístroj, který zvládne i ty nejnáročnější úkoly. Tento skener s krytím IP65 a IP67 odolá pádu z výšky 2,5 m na tvrdý beton a spoušť vydrží až 10 milionů úderů. Přestože je skener odolný vůči nečistotám a vodě, lze jej v dobíječce nabíjet bezdrátově a nehrozí selhání zařízení kvůli špinavým či zkorodovaným kontaktům.

Bezdrátový model PowerScan 9600 se systémem Datalogic STAR Cordless System™ zaručuje výdrž baterie déle než jen jednu směnu, a zároveň dlouhou životnost baterie. Základna je k dispozici s různými typy rozhraní jako je RS-232, USB a standardní nebo průmyslový Ethernet. Další klíčovou výhodou této řady je model s displejem s možností klávesnice se 4/16 tlačítky.

Další informace

Výrobce

Datalogic

Připojení

Bezdrátové, Drátové

Datasheet

Datalogic PowerScan PM9600 – Datasheet – EN

Datalogic PowerScan PD9630 – Datasheet – EN

Technické video