Datalogic CODiScan

Datalogic CODiScan je novou řadu nositelných snímačů, která byla navržena s ohledem na potřeby logistických a výrobních procesů, stejně jako na efektivitu skladových operací v maloobchodních a zdravotnických prostředích.

Popis

Představujeme Datalogic CODiScan – malé, lehké a spolehlivé 1D/2D snímače s Bluetooth, které vám pomohou zvýšit produktivitu a přesnost operací. Jsou vodnými pomocníky například do odvětví dopravy a logistiky ke skladovacímu hospodářství – vychystávání, balení, třídění, ukládání, expedice/příjem zboží, anebo do maloobchodu či výroby – sledovatelnost dílů a součástek, kontrola hotových výrobků, řízení zásob.

Zařízení Datalogic CODiScan poskytuje inteligentní zaměřovací systém, který pomáhá identifikovat zarámovaný čárový kód před jeho naskenováním. Kompletní sestava dobře čitelné zpětné vazby pomáhá pracovníkovi urychlit operace – vysoce viditelné LED diody na zařízení (2 boční a 1 zadní dioda) zlepšují viditelnost zpětné vazby z každého úhlu. Zelený bod zobrazuje zpětnou vazbu přímo na skenovaném předmětu, což šetří čas a zvyšuje přesnost. Vibrace a zvuk doplňují upozornění na zpětnou vazbu.

Datalogic CODiScan pracuje až 16 hodin a 12 000 skenů na jedno 2hodinové nabití s použitím různých variant nabíječek (1místná, modulární  2-6místná, 12místná). Multifunkční tlačítko umožňuje pracovníkům používat stejné zařízení v různých variantách montáže a snadno kontrolovat stav baterie, konektivitu a další vlastní funkce. Zařízení CODiScan lze držet několika způsoby: na ruce, na krku nebo na opasku. Návlek na ruku s triggerem je k dispozici v jedné univerzální (nastavitelné) velikosti a ve verzi pro pravou či levou ruku.

CODiScan je dodáván se softwarovou sadou Datalogic Aladdin™ a lze jej spárovat s jakýmkoli mobilním terminálem se systémem Android™, a to prostřednictvím aplikace Aladdin. Tato aplikace umožňuje snadné párování, aktualizaci firmwaru, nastavení hlavních parametrů a symbologie. Snímač Datalogic CODiScan může také zefektivnit pracovní toky pomocí brány Gateway připojené k počítači nebo přes Wi-Fi ke cloudu. Webová stránka Aladdin a samostatná aplikace Aladdin zaručují kompletní konfiguraci pomocí generování čárových kódů nebo přenosu souborů.

Základní specifikace

 • Nositelný skener Bluetooth (v 5.2) pro 1D/2D čárové kódy
 • Rozměry: 53 x 44 x 19 mm
 • Hmotnost: 44 g
 • Integrovaná lithium-polymerová baterie s kapacitou 640 mAh
 • Provozní doba: 16 hodin (1 sken každých 5 vteřin) P/ 12 000 skenů (v závislosti na nastavení a podmínkách prostředí)
 • Odolnost: certifikace IP54; vůči pádu z výšky 1,8 m na beton
 • Rozsah čtení Standard range: až 80 cm (dle typu a velikosti kódu)
 • Rozsah čtení Mid range: až 150 cm (dle typu a velikosti kódu)
 • Snímá čárové kódy s dosahem od 2,8 cm do 91,7 m (dle typu a velikosti kódu)
 • Příslušenství: Hand Trigger (návlek na ruku), Lanyard (přívěsek na krk, uchycení za opasek či kapsu), dobíjecí základny, Gateway (brána pro přenos dat)
 • Vhodný do prostředí s provozními teplotami od -20 °C do 50 °C
 • Volitelná zpětná vazba uživateli: LED diody, zvukový signál, haptické vibrace

Další informace

Výrobce

Datalogic

Datasheet

Datalogic CODiScan – Datasheet – EN