Zebra ZD620

Pokud je kvalita tisku, produktivita, flexibilita aplikací a jednoduchost správy pro Vás u tiskárny důležitá, je Zebra ZD620 přesně pro Vás. Zebra ZD620, je k dispozici v modelech termotransferového i direct thermalního tisku a vylepšuje odkaz špičkových tiskáren řady GX. Tyto prémiové modely přinášejí vyspělou kvalitu průmyslového tisku na kompaktní stolní tiskárnu, která nabízí nejvyšší ovladatelnost, rychlost a kvalitu tisku ve své třídě.

Kategorie:

Popis

Zebra ZD620 vyniká kvalitou tisku, produktivitou, flexibilitou aplikace a jednoduchostí správy. Oproti předchůdcům je obohacena o nejmodernější funkce. Navržena tak, aby splňovala nejrůznější požadavky na aplikace.

Nové uživatelské rozhraní s pěti LED ikonami umožňuje okamžitě vidět, co je zapotřebí pro provoz tiskárny. Od doplnění médií k vyřešení funkčních problémů s tiskárnou. S volitelným desetitlačítkovým uživatelským rozhraním a barevným LCD displejem je snadné tiskárnu nastavit a nakonfigurovat. Displej změní barvu, když je tiskárna pozastavena nebo v chybovém stavu a uživatelé mohou okamžitě identifikovat a vyřešit problém ještě před ovlivněním produktivity.

Zebra ZD620 podporuje jazyky EPL a ZPL. Díky rozsáhlým možnostem připojení je možné ji připojit ke stávajícím kabelovým a bezdrátovým sítím nebo přímo k počítači. Zařízení rovněž umožňuje používat prakticky jakákoliv média od jakéhokoliv výrobce. Je tady možné využívat spotřební materiál, který máte k dispozici, případně pokračovat ve využívání stávajících poskytovatelů spotřebního materiálu.

  1. Rozměry jsou 267 mm x 202 mm x 192 mm
  2. Váha 2,5 kg
  3. Disponuje pamětí 512 MB Flash/256 MB SDRAM
  4. Maximální šíří tisku 104 mm (pro 203 dpi) a 108 mm (pro 300 dpi)
  5. Maximální rychlostí tisku 203 mm/s (203 dpi) a 152 mm/s (300 dpi)
  6. Provozní teplota se pohybuje od 4,4 °C do 41 °C

Další informace

Výrobce

Zebra

Datasheet

Klasická verze – Datasheet – EN

Healthcare verze – Datasheet – EN