Zebra ZD510-HC

Zebra ZD510-HC kombinuje spolehlivou tiskárnu s kazetami s jednoduchým vkládáním, které obsahují jediné náramky potažené antimikrobiálním povlakem na trhu (Z-Band náramky Zebra). Tiskárna nabízí komplexní možnosti připojení. Je odolná UV záření a dezinfekcím. Nabízí výkonnou sadu aplikací, nástrojů a vývojářských nástrojů „Print DNA“.

Kategorie:

Popis

Identifikační náramky hrají důležitou roli – umožňují okamžitou identifikaci osob a předmětů. Tiskárna identifikačních náramků Zebra ZD510-HC kombinuje spolehlivý termální tisk s jednoduchým systémem vkládání cartridge, která obsahuje jediné antimikrobiální náramky na trhu Zebra Z-Band. Tyto náramky jsou odolné proti vodě, mýdlům, alkoholu a dalším rozpouštědlům běžně používaným ve zdravotnictví.

Tiskárna umožňuje automatickou kalibraci, rozpozná velikost náramku a automaticky přizpůsobí nastavení hustoty a rychlosti tisku pro maximální kvalitu tisku a trvanlivost náramků. Pouzdro tiskárny je odolné vůči dezinfekčním prostředkům a UV záření, což umožňuje pravidelné čištění pro zabránění přenosu bakterií. Tichý provoz zařízení zaručuje, že tiskárna při tisku nebude rušit pacienty ani pracovníky.

Operační systém Zebra Link-OS a sada nástrojů a aplikací Print DNA zajišťují snadnou integraci, správu a zabezpečení. ZD510-HC se standardně dodává s Ethernet, USB, USB Host a Bluetooth Low Energy.

  • Paměť 256 MB SDRAM a 512 MB Flash
  • Rozlišení je 300 dpi
  • Rozměry jsou 127 mm x 178 mm x 242 mm
  • Provozní teplota je od 4.4 °C do 40 °C.

Další informace

Výrobce

Zebra

Datasheet

Datasheet – EN