Zebra ZT600 Series

Tiskárny Zebra ZT600 Series, které vycházejí z odkazu špičkové řady Xi, kombinují odolnost a mimořádný výkon na uživatelsky přívětivé platformě připravené na budoucnost. Tiskárny navíc nabízí možnost tisku RFID štítků.

Popis

Zebra ZT600 Series je průmyslová tiskárna etiket, která je robustní a výkonná. Zařízení umožňuje bezproblémovou funkci široké škály aplikací, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně i v tom nejdrsnějším prostředí. Je konstruováno tak, aby odolalo i těm nejnáročnějším podmínkám v průmyslu a prakticky eliminovalo prostoje v důsledku selhání tiskárny. Vyhovují velkokapacitním výrobním potřebám při zachování vynikající kvality tisku i rychlosti v širokém spektru aplikací.

Intuitivní aplikace Link-OS® a uživatelsky přívětivé designové funkce zjednodušují vše od nasazení až po každodenní používání při běžné údržbě. Zebra ZT600 Series je kompatibilní s jinými tiskovými systémy a technologiemi. Zjednodušuje integraci a správu, zatímco kontrolní čidla, diagnostika a nápověda pomáhají odstraňovat potíže.

Zebra ZT600 Series je navržena s ohledem na budoucnost – od adaptabilního designu, který umožňuje komunikaci, manipulaci s médii a další inovace, kompatibilitu se softwarem SOTI a AirWatch pro správu zařízení i s intuitivními aplikacemi Link-OS.

  • Rozlišení 203 dpi, 300 dpi nebo 600 dpi (pouze ZT610)
  • Paměť 1 GB RAM/2 GB Flash
  • Maximální šíře tisku je 104 mm (ZT610), 168 mm (ZT620)
  • Maximální rychlost tisku 356 mm/s (ZT610), 305 mm/s (ZT620)
  • Provozní teplota 5 °C až 40 °C (thermal transfer), 0 °C až 40 °C (direct thermal)
  • Komunikace přes USB a sériový port, BT, ethernet, volitelně WiFi, UHF RFID

Další informace

Výrobce

Zebra

Datasheet

Datasheet – EN