Zebra ZT510

Zebra ZT510 je postavena na odkazu špičkové tiskárny 105SLPlus a obsahuje všechny funkce, které potřebujete v průmyslové tiskárně za výhodnou cenu. Totální evergreen tisku čárových kódů.

Popis

Zebra ZT510 je průmyslová tiskárna etiket, navržená tak, aby dosáhla ideální rovnováhy mezi výkonem a hodnotou. Má osvědčený trvanlivý design a konstrukci, zároveň však přidává pokročilé funkce správy a monitorování. Získáte tak spolehlivost 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a Váš provoz funguje hladce bez sebemenších potíží.

Zařízení má vysoce kvalitní tiskové mechanismy a interní součásti, které zajišťují nepřetržitý výkon a funkčnost. Poskytují tedy vynikající kvalitu a prakticky odstraňují prostoje. Celokovový design, robustní konstrukce a zapečetěné knoflíky zabraňují pronikání prachu, nečistot a vlhkosti. Zebra ZT510 je konstruována tak, aby vydržela nepřetržitý provoz, extrémní teploty, nečistoty a hrubé zacházení.

Díky řadě standardních komunikačních možností, jako jsou USB, sériové rozhraní, Gigabit Ethernet a Bluetooth LE se Zebra ZT510 snadno integruje do Vašich stávajících systémů a připojuje k různým sítím. K dispozici je rovněž paralelní rozhraní, 802.11a/c s Bluetooth® 4.0, USB Host a IPv6.

Zařízení se může v budoucnu stále rozvíjet a přizpůsobovat potřebám Vašeho podnikání, a to zjednodušením hardwarových upgradů, bezproblémovou integrací se společným softwarem pro správu zařízení a zefektivňováním aktualizací softwaru pomocí Link-OS.

  • Rozměry 512,3 mm x 268,2 mm x 395,68 mm
  • Váha 22,7 kg
  • Rozlišení tisku je 203 dpi/300 dpi
  • Maximální šíře tisku 104 mm
  • Maximální rychlost tisku 305 mm/s
  • Paměť 512 MB RAM/2 GB Flash

Další informace

Výrobce

Zebra

Datasheet

Datasheet – EN