Zebra L10 Series

Zebra L10 Series je řada robustních tabletů, dříve vyráběná firmou Xplore Technologies. Nabízí celou řadu konfigurací a příslušenství, které nastavuje nový standard v oblasti kancelářských, automobilových a terénních počítačů.

Ať už Vaši mobilní pracovníci preferují klasický tablet (XSLATE L10), tablet s pevnou rukojetí a vestavěnou čtečkou čárových kódů (XPAD L10). Flexibilita Zebra L10 Series zajišťuje, že vaši pracovníci mají pro svou práci správný nástroj. Pouze Zebra nabízí takovou řadu možností výkonu, zabezpečení, konektivity a příslušenství v jedné robustní platformě mobilního počítače.

Kategorie:

Popis

Zebra L10 Series Vám poskytuje více možností než kdy jindy. Skvělou rychlost operací zajišťuje kombinace tří různých procesorů Intel Core 8. generace a Intel Pentium. Pro další zvýšení rychlosti můžete navíc přidat jednotku PCIe SSD (Solid-State Drive). Tablety Zebra L10 Series jsou k dispozici s pamětí až 16GB RAM a až 1 TB úložištěm pro většinu datově náročných aplikací.

Zebra L10 Series kombinují přes nejnovější generace NFC, Bluetooth® 4.2, Wi-Fi 802.11 ac, UBLOX GPS a 4G LTE mobilní širokopásmové technologie pro zajištění nepřetržitého spojení s kolegy, zákazníky a obchodními systémy, když pracovníci přecházejí mezi sítěmi. Rychlost stahování až 600 Mb/s a ​​rychlost odesílání až 150 Mb/s s bezdrátovou kartou 4G LTE. Současně MIMO WWAN, MIMO WLAN a průchozí antény GPS zlepšují propustnost ve vozidle.

Každý robustní tablet ze série L10 může být vybaven specifickými nástroji, pro téměř každou aplikaci. To zahrnuje volitelný port True Serial nebo HDMI-In port, čtečku UHF RFID (AEI) a vestavěnou čtečku čárových kódů (pouze XPAD). Porty RJ-45, USB 3.0 a USB-C jsou standardně součástí všech modelů. Přídavné možnosti baterie zvětšují životnost a poskytují nepřetržitý výkon po dobu 24 hodin. Fotoaparát s 2MP přední / 13MP vzadu pro fotografie i s bleskem, dále dva mikrofony pro spolupráci přes VoIP.

Další informace

Výrobce

Zebra

Datasheet

Zebra XBOOK L10 – Datasheet – EN

Zebra XPAD L10 – Datasheet – EN

Zebra XSLATE L10 – Datasheet – EN

Zebra ATEX – Datasheet – EN

Příslušenství – EN