Honeywell Voyager 120Xg

Honeywell Voyager 120Xg je nástupcem světově nejprodávanějších snímačů od značky Honeywell. Tyto ruční laserové snímače poskytují vynikající výsledky při požadavcích na rychlé snímání čárových kódů.

Kategorie:

Popis

Snímače Honeywell Voyager 120Xg jsou novým nástupcem světově nejprodávanějších snímačů. Tyto ruční laserové snímače poskytují vynikající výsledky při požadavcích na rychlé snímání čárových kódů, včetně těch nekvalitních, špatně vytištěných nebo poškozených. Funkce „Plug and Play“ automaticky rozpozná připojený komunikační kabel, zkracuje tak čas instalace na minimum. Pro uživatele, kteří vyžadují hands-free snímání, lze Voyager 120Xg snadno umístit do dodávaného stojanu a využít automatické snímání kódů díky integrovanému detektoru pohybu.

Patentované technologie CodeGate ® poskytuje uživateli spolehlivé zacílení čárového kódu a eliminuje možnost nasnímání nechtěného kódu. Instalované snímače Honeywell, jako jediné na světě, lze vzdáleně plnohodnotně spravovat a sledovat díky software Remote MasterMind. Vzdálená správa snižuje náklady na instalaci a údržbu zařízení, poskytuje přehledné informace o bázi instalovaných zařízení, jejich stavu a používání, umožňuje konfigurovat snímače dle požadavků.

Snímače se vyrábí ve třech verzích:

  • Honeywell Voyager 1200g – základní drátový model.
  • Honeywell Voyager 1202g –  bezdrátový model, má Bluetooth a nabízí rychle a snadno vyměnitelnou baterii.
  • Honeywell Voyager 1202g-BF  – Kde BF značí „battery-free“ nová technologie zcela eliminuje dříve potřebnou baterii, která je nyní nahrazena tzv. „super-kapacitorem“, který dosáhne plného nabití za méně než 20 sekund a poskytuje energii na minimálně 100 skenů na jedno dobití. Snímač bez baterie je velice lehký a ekologicky šetrný.

Další informace

Připojení

Bezdrátové, Drátové

Výrobce

Honeywell

Datasheet

Honeywell Voyager 120Xg – Datasheet – EN

Honeywell Voyager 1202g-BF – Datasheet – EN