Zebra ZC100

S tiskárnou ZC100 získáváte průlomově jednoduchou obsluhu a nejtenčí design všestranného použití, spolu se sadou doplňkových funkcí, které ještě více usnadňují integraci, použití a správu pro potřeby tisku jednostranných karet.

Kategorie:

Popis

Zebra ZC100 je jedna z nejintuitivnějších a nejsnadněji použitelných tiskáren plastových karet na trhu. Tiskárna nevyžaduje složité nastavení, automaticky se přizpůsobí jakékoliv tloušťce karty a výměna pásky je opravdu snadná. Zebra ZC100 je náhradou za tiskárny ZXP Series, tiskne až o 30 % rychleji černobíle a až 15 % rychleji barevně než její předchůdce.

Nový zásobník usnadňuje vkládání a vyjímání karet. Výstupní dvířka umožňují vyjmutí jedné nebo celého balíku karet. Vstupní a výstupní zásobníky mají navíc stejnou kapacitu, což snižuje potřebu doplňování či vyprazdňování zásobníku.

Tiskárna má příjemný vzhled pro umístění na zákaznických plochách – od maloobchodní prodejny až po příjem pacientů v nemocnici. Díky malým rozměrům je možné tiskárnu umístit i do malých prostorů. Navíc zamykací kryt zajišťuje bezpečnost při umístění ve veřejných prostorách a zabraňuje krádežím karet.

Intuitivní rozhraní usnadňuje tisk karet. Vizuální zobrazení umožňuje okamžitě zjistit, jak karta vypadá a jak se při různém nastavení její design mění. Eliminuje to tak čas a náklady při opakovaném tisku testovacích karet.

  • Rozměry 258 x 157 x 383 mm
  • Váha 3,9 kg
  • Rozlišení tisku 300 dpi
  • Možnosti připojení USB, Ethernet či Wi-Fi

Další informace

Výrobce

Zebra

Datasheet

Datasheet – EN