Honeywell ScanPal EDA51

Výkonný mobilní terminál Honeywell ScanPal EDA51 je dokonalou kombinací spolehlivého skenování, silné konektivity a intuitivního dotykového rozhraní v robustním, ergonomickém, ale i přesto lehkém těle.

Kategorie:

Popis

Honeywell ScanPal EDA51 je další zařízení z populární řady ScanPal společnosti Honeywell. Je to lehký, avšak odolný mobilní počítač s dotykovým displejem postavený na platformě Android, s výkonným procesorem a vynikajícím skenerem schopným číst i poškozené kódy. Díky kompatibilitě s doplňky pro ScanPal EDA50 je ideálním nástupcem v řadě – ušetří vám celkové náklady a zvýší návratnost investic.

Honeywell ScanPal EDA51 je vybaven operačním systémem Android O, může být upgradován až na Android Q. Barevná dotyková obrazovka a intuitivní ovládání zajistí pohodlné použití při práci stejně jako tradiční smartphone. Díky výkonné 4000mAh baterii získají Vaši pracovníci k dispozici spolehlivé zařízení po celou pracovní dobu. Zároveň je však toto zařízení dostatečně robustní pro náročné podmínky maloobchodního prostředí či terénních služeb.

  • Odolnost vůči pádům z výšky: 1,2 m
  • Třída krytí: IP64
  • Rozměry: 157 mm x 78,2 mm x 16,9 mm
  • Váha: 272 g
  • Provozní teplota: od -10 °C do +50 °C

Další informace

Výrobce

Honeywell

Datasheet

Datasheet – EN