Optoelektronické snímače

Široká škála optoelektronických komponent Datasenzor zahrnuje ‚univerzální senzory‘, které vyhoví požadavkům většiny aplikací. Kompaktní, miniaturní nebo válcové senzory jsou vyráběny ve variantách světelné závory, retroreflexně polarizované, retroreflexní pro transparentní předměty, proximitní nebo proximitní pro přesnou vzdálenost a modely s potlačením pozadí nebo popředí.

Kategorie:

Popis

Optoelektronické snímače značky Datasenzor jsou tou nejlepší volbou pro automatické snímání s variabilní aplikací.

Všechny optické funkce jsou dostupné u senzorů s laserovým paprskem, které jsou ideální pro detekci s vysokým rozlišením. Kompletní řada příslušenství, kabelů, konektorů, odrazek, světlovodů a upevňovacích prvků rozšiřuje možnost jejich nasazení.

Pro optimální řešení speciálních aplikací, vyvinul Datasensor ojedinělou technologii pro aplikační senzory, jako například kontrastní senzory s bílým světlem, senzory barevných značek s RGB LED a luminiscenční senzory s ultrafialovým světlem. Mikrokontrolér, zabudovaný ve většině senzorů, zaručuje zvýšenou přesnost a rychlé automatické „teach-in“ nastavení. Jsou dostupné i verze s integrovaným AS-rozhraním nebo normalizovaným konektorem na sběrnici.