Zebra XC6 Series

Zebra XC6 Series jsou odolnější a výkonnější než ostatní odolné terminály na trhu. Zajišťují stálý a spolehlivý výkon i při nejnáročnějších podmínkách.

Kategorie:

Popis

Zebra XC6 Series jsou odolnější a výkonnější než ostatní odolné terminály na trhu. Každý model řady Zebra XC6 byl podroben náročným testům standardů MIL-STD-810G a IP67, tím byl zajištěn stálý a spolehlivý výkon i v těch nejtěžších podmínkách.

Zebra XC6 je nabízena v různých konfiguracích. Každý z modelů nabízí stejnou odolnost a vysoký výkon a 10,4″ dotykový displej. K dispozici je model XC6 DMSR, který je snadněji čitelný na přímém slunečním světle. Modely XC6 DM a XC6 DML optimalizované pro použití uvnitř a model XC6 DMCR s ochranou proti vniknutí nečistot a s odolností proti čisticím prostředkům. Tudíž je ideální do prostředí, kde je vyžadováno udržování čistoty (laboratoře, výzkum a vývoj apod.).

Technologie 3G, 4G LTE, WiFi či Bluetooth zajišťují přenos dat v reálném čase, zatímco GPS poskytuje přesnou navigaci. Baterie vyměnitelná za provozu poskytuje výkon po dobu až 8,5 hodin.

  • Rozměry: 284,4 x 209,5 x 40,7 mm
  • Váha 2,4 kg
  • Provozní teplota: -34 °C až 60 °C (u modelu XC6 DMCR -20 °C až 35 °C)

Další informace

Výrobce

Zebra

Datasheet

Datasheet – EN