Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s použitím souborů cookies.
V případě zájmu o zakázkový software a další informace nás, kontaktujte:


Zakázkový software


V případě, že má zákazník unikátní požadavky na software, které vylučují použití některého ze stávajících řešení, je přistoupeno k vývoji zákaznické aplikace. Na základě požadavků je provedena analýza dané problematiky, zákaznického prostředí a souvisejících problémů. Na základě výsledků této analýzy je vytvořena nabídka na konkrétní software, která popisuje možná řešení, komunikační a grafické rozhraní daného SW.

Následuje tvorba daného SW. Pro návrh a vývoj jsou používány nejmodernější nástroje a webové aplikace. Díky těmto nástrojům je možné provádět rychlý a ekonomicky nenáročný vývoj aplikací na zakázku. Další výhodou tohoto řešení je maximální flexibilita. Je tedy možné jednu aplikaci snadno přizpůsobit různým typům terminálů, a to i od jiných výrobců. Zákazník pak může využívat takovouto aplikaci např. jak u ručních terminálů, tak i u terminálů na vysokozdvižných vozících. Toto snižuje nutnost zaškolení obsluhy na různou obsluhu a dále tak snižuje provozní náklady na využívání takového software.

Díky tomuto řešení je možné vytvořit celou škálu software od jednoduchých aplikací pro sběr dat a dávkový přenos až po komplexní aplikace s bezdrátovým přenosem dat a On-line komunikací se zákaznickými systémy.

V současné době se věnujeme vývoji SW nejen pro operační systémy Microsoft Windows CE , Mobile (Windows embedded), ale i pro Android.

Zavřít menu